قوانین و مقررات سایت بیمه فروش

قوانین و مقررات سایت بیمه فروش

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خرید از سایت بیمه فروش را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند.

عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

ماده اول

افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود. کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می‌کنند.

تبصره ۱
کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

تبصره ۲
کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

تبصره ۳
عضویت در سایت بیمه فروش رایگان است.

ماده دوم

فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:

مرحله اول:  از محصولات و خدمات ارائه شده در سایت بازدید فرمایید.

مرحله دوم:  مبلغ معین( یا اعمال کوپن تخفیف) به‌صورت آنلاین توسط خریدار پرداخت می گردد.

مرحله سوم:  رسید محصولات  و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل، به‌صورت تماس تلفنی، پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر توسط بیمه فروش ارسال می گردد.

مرحله چهارم: توسط بیمه فروش محصول با پیک یا پست ارسال می گردد.

تبصره ۱
چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، بیمه فروش حق دارد سفارش را باطل کند.

ماده سوم

حق امتیاز کلیه محصولات این سایت برای تهیه کننده اثر محفوظ بوده و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب محصولات غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

ماده جهارم 

بیمه فروش اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:

– مشخصات و ویژگی‌های کاربردی محصول

– تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید محصول بر عهده مشتری است.

– مدت زمان اعتبار پیشنهادهای ارائه شده

ماده پنجم

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از بیمه فروش به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.

ماده ششم

کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد. یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد.

کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند.

چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود.

همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را  از دست می‌دهد.