Flip book element

چگونه با تبلیغات بیمه بفروشیم؟

۲۹۹,۰۰۰ تومان

این کتاب متفاوت است

این کتاب یک مرجع کامل نیست ، برای نوشتن تبلیغات و آشنائی با تبلیغات کنتاب های زیادی به زبان فارسی و انگلیسی وجود دارد.

تعداد صفحات این کتاب کم است و خواندنش زمان زیادی از شما نمی گیرد.  مثال ها و موارد بیمه ای در آن  بیان شده است که ایده های تبلیغاتی زیادی به شما خواهد داد.

چگونه تبلیغ کنیم؟ کتابی است که دقیقا جواب این سوال را در آن بدست می آورید و با راهنمائی های آن می توانید به راحتی تبلیغات بیمه ای خود را طراحی و روانه بازار هدف کنید .

اطلاعات بیشتر

کتاب بازاریابی بیمه

۱۰۰,۰۰۰ تومان

مطالعه این کتاب به ما یاد می دهد که  برای فروش بیمه باید از کجا شروع کنیم و چه کارهایی را انجام دهیم و چه کارهایی را انجام ندهیم تا بتوانیم بیمه های بیشتری بفروش برسانیم و درآمدی عالی کسب کنیم

چگونه از بیمه گذارانی که  جذب کرده ایم محافظت کنیم و آنها را تبدیل به بازاریابان و همراهان خود کنیم؟ این کتاب برای هر روز کاری و زندگی ما یک برنامه مدون شیرین به ما ارائه می دهد تا از کار و زندگی خود لذت کافی را ببریم .

اطلاعات بیشتر

کتاب تیم سازی در بیمه به روش بیمه فروش

۷۰,۰۰۰ تومان

کتاب تیم سازی در بیمه به روش بیمه فروش راهنمای ساده . آسان فهمی برای شما و عزیزان تان است .مطالب این کتاب در هر کسب و کاری قابل پیاده سازی است . هیچ وضعیتی ثابت و همیشگی نیست ؛ولی امروز ،بیش از هرزمان دیگری ،تیم سازی فرصتی است برای ثروت آفرینی کاملا مشروع و مجاز ،شما نقشه راهی دردست دارید که مقصد آن موفقیت شگرف است .

اطلاعات بیشتر

کتاب فروش بیمه به روش بیمه فروش

۹۰,۰۰۰ تومان

کتاب فروش بیمه به روش بیمه فروش

به شما کمک می کند تا به راحتی هر محصول یا بیمه ای علی الخصوص بیمه عمر را به فروش برسانید. نیازهای بیمه ای خریداران بیمه را به خوبی تشخیص دهید و بنا بر نیاز خریداران بیمه ، بیمه های خود را به آنها ارائه کنید.

اطلاعات بیشتر

کتاب صوتی فروش بیمه به روش بیمه فروش

۹۰,۰۰۰ تومان

کتاب صوتی فروش بیمه به روش بیمه فروش

کتابی است برای موفقیت در فروش بیمه که راهکار فروش هر نوع بیمه ای را با زبانی ساده توضیح می دهد و نمونه های واقعی فروش بیمه را برای شما بازگو می کند .

اطلاعات بیشتر

Create a Flip Book for any product category. You can also select custom posts.