تکنیک فروش بیمه شخص ثالث

تکنیک فروش بیمه شخص ثالث‌ در زمان اجرای ماده ۱۸ قانون بیمه شخص ثالث‌

داستان های بیمه ای بیمه فروش

تکنیک فروش بیمه شخص ثالث‌ در زمان اجرای ماده ۱۸ قانون بیمه شخص ثالث‌

امروز خیلی کسل بودم و حالم کلی گرفته بود بدجوری فکرم مشغول بود تصمیم گرفتم برای اینکه از این حال و احوال بیرون بیام برم نزد استاد بخاطر همین بعد از چند روز دوباره رفتم سراغ استاد
استاد معلوم بود که از این دیر کردن های من بدجوری شاکی شده جواب سلامم را باحالتی خاص داد و با بی میلی من را پذیرفت ورو کرد به من و گفت :
بیمه فروش دیر به دیر میایی ؟احتیاج به اموزش نداری یا تنبلی می کنی بیایی ؟
استاد ببخشید آخر ساله و درگیری کاری زیاده بخاطر همین فرصت نمی کنم از محضرتون استفاده کنم .
ببین بیمه فروش با این روند تو دوستای زیادی را ازدست میدی انها منتظر این اموزش ها هستند ولی وقتی تاخیر می کنی  تو را ترک می کنند .
بله استاد می فهمم ولی ان عزیزان هم می دونند که من هم یک نماینده و بیمه فروش هستم و مثل خودشون این روز گرفتاریم زیاده در کل انهایی که علاقمند هستند من و شما و اموزش ها را ازدست نمیدند .
بگذریم بیمه فروش چیه امروز پکری ؟اتفاقی افتاده ؟
استاد چند وقتیه بعضی از شرکت های بیمه ماده ۱۸قانون بیمه شخص ثالث را پیاده کردند و بعضی شرکت های بیمه هم آن را هنوز پیاده نکردند همین امر باعث شده در بازار بیمه تفاوت فاحشی بین حق بیمه آن شرکت های که پیاده کردند وآنهایی که پیاده نکردند بوجود بیاد و خیلی از عزیزا ن دارند بیمه گذارهای قدیمی و وفادار خودشون را ازدست میدند ،دوستان من نمیدوند باید چه کار کنند .بخاطر همین موضوع خیلی گرفته و پکرم .
بیمه فروش این که موضوع حادی نیست الان یک تکنیک را برای تو و دوستانت بیان می کنم از این تکنیک استفاده کنید تا بیمه گذارانتان حفظ شوند و از قبل هم وفادارتر به تو و دوستانت باقی بمونند.
فقط شرطش اینه که اگه دوستات از این تکنیک استفادکردند و موفق شدند ان را به تو خبر بدهند تا در اموزش های بعدی تکنیک های بیشتر و بهتری را به تو و دوستانت ارائه بدم.

فروش بیمه شخص ثالث‌

استاد من از طرف دوستانم به شما قول میدیم که در صورت موفقیت آمیز بودن این تکنیک یا هر تکنیک دیگه اموزش داده شده از طرف شما خبرش را به شما بدیم تورو خدا زودتر تکنیک را بیان کنید .
ببین بیمه فروش معمولا برای فروش بیمه در اینگونه شرایط باید از تکنیک تبلیغات آموزشی استفاده کنی .
تو باید بیمه گذارها را آگاه کنی ،آگاه کردن از اینکه چرا حق بیمه تو بالاتر هستش و چرا باید این بیمه رو از تو بخرند ؟
ولی استاد بیمه گذارها حق بیمه براشون مهمه و اینکه هرکی کمتر بده از ان می خرند اموزش نمی خواند ،دنبال آگاهی نیستند .
ببین بیمه فروش قبول دارم بعضی از بیمه گذارها فقط حق بیمه براشون مهمه که کمتر باشه ولی اینکه فکر کنی همه بیمه گذارها دنبال حق بیمه کمتری هستند این یک فکر اشتباه دلیلش هم اینه که اگه اینطور بود هیچ کس نمی رفت محصولات باکیفیت و خدمات بهتره را باقیمت بالاتر بخره همه به همون محصولات و خدمات ارزان قیمت اکتفا می کردند ولی همون بیمه گذارها می دونند که برای خرید محصولات و خدمات باکیفیت باید هزینه بهتری هم بپردازند .
استاد خدمات بیمه که فرقی نداره همه شرکت ها هم خوب عمل می کنند
بله قبول دارم ولی این حق بیمه گذار که تو اطلاعات دقیق به ان بدی و حق بیمه خودت را توجیه کنی .
استاد بعنی چه من حق بیمه را توجیه کنم ؟
ببین بیمه فروش تمام خریدها احساسی هستند ولیکن با منطق توجیه می شوند .خریدهای بیمه ای هم از این قانون مستثنا نیستند .تو باید بیمه گذار را روشن کنی چرا حق بیمه تو نسبت به سایر همکارها بیشتره اگه تونستی این کار را به نحو احسن انجام بدی ان موقع است که خرید بیمه از تو خودبخود اتفاق می افته .
اخه استاد بیمه گذار که صبر نمی کنه توجیه من را گوش کنه ان براش حق بیمه کمتر مهمه همین .
ببین بیمه فروش داری شلوغش می کنی همه که اینطور نیستند تو در همون فرصتی که داری اگه از عواقب کار روشنش کنی خودش با نهایت دقت حرفات را گوش می کنه
نمیدونم استاد باید امتحان کنم من که چشمم اب نمی خوره ولی شما لطف کنید و تکنیک را اموزش بدید .
استاد انها فکر می کنند من دارم چرب زبونی می کنم یا می خوام خدای ناکرده فریبشون بدم و پول بیشتری بگیرم ازشون و بیمه را گرونتر بهشون بدم که پورسانت بیشتری گیرم بیاد .
اتفاقا بیمه فروش همین نکته که انها می خواهند فریب نخورند و بیمه خوبی بخرند امتیازی که تو می تونی ازش بخوبی استفاده کنی
یعنی چی استاد ؟
ببین بیمه گذارها می خواند که فریب نخورند و دوست دارند که احساس کنند بیمه خوب با حق بیمه ای خوب خریداری کنند و دوست هم ندارند که بعد از خرید بیمه احساس کنند که اشتباه کردند ،درسته ؟
بله استاد درسته
اموزش و بیان مطلب و روشن کردن اینکه این ماده قانون چی هست و چه منافع و مزایایی داره و چگونه از ضرر وزیان آینده آنها جلوگیری می کنه بهترین راهی هست که تو و دوستانت می تونید از ان استفاده کنی .
پیشنهاد من اینکه تو و دوستانت خوب این ماده قانون را مطالعه کنید و اطلاعات جامعی از ان بدست بیارید بعد منافع و مزایایی اجرای شدن ان را به بیمه گذار منتقل کنید بعد خود شاهد خواهی بود که بیمه کذارها با چه رغبتی از تو بیمه را می خرند و حتی حق بیمه اضافی را پرداخت می کنند .
ببین بیمه فروش چون من تو را می شناسم این مطلب را می گم ولی کار به دوستان عزیزت ندارم تو به دلیل اینکه اطلاعات خوبی از بیمه ها و قوانین و مقررات نداری و نمیری انها را مطالعه کنی این هست که در فروش بیمه ها به مشکل می خوری .
یادت باشه که بیمه گذارها را در این اطلاع رسانی و آموزش تهدید نکنی چون اگه آنها بفهمند که تصمیم اشتباهی گرفتند هرگز از تو خرید نمی کنند
یعنی چه استاد ؟من که بیمه گذارها را تهدید نمی کنم.
ببین اگه تو به بیمه گذار بگی که اگه بیمه ارزون بخرید و مثلا از ان شرکت که هنوز قانون را اجرایی نکردند بخرید دچار ضرر وزیان هنگفتی میشید یا حالا که خریدید ال میشه بل میشه این ها همه تهدیده و بیمه گذار نه به ان گوش می کنه و امکان داره از تو هم دیگه بیمه نخره
پس استاد چه کار کنم ؟
عزیز دل بیمه فروش فقط اطلاعات صحیح بده و اجازه بده که خودش تصمیم بگیره هیچکس دوست نداره چیزی بهش بفروشند بلکه دوست داره خودش بخره تو همراهیش کن با اطلاعاتت که راحت تصمیم بگیره و بیمه را بخره همین .
بیمه گذارها از نماینده بیمه ای که درباره محصول بیمه ای مبهم صحبت می کنه و فقط بفکر فروش بیمه هستند عصبانی میشند .
تو می تونی با دادن اطلاعات صحیح و اموزش درباره بیمه موردنظرت به بیمه گذارها، با آنها بحث و تبادل نظر کنی به نوعی درگیر خرید و تصمیم گیری خرید بیمه کنی.
انوقت که انها احساس می کنند تو انهارا درک می کنی حتما نیاز نیست که انها را قانع کنی .تنها باید ویژگی ها و مزایا و منافع این ماده قانون و بیمه خودت را به صورت خلاصه و به زبان ساده برای انها تشریح کنی . و اجازه بدی که انها خودشون تصمیم بگیرند همین .
استاد من می دونم انها تصمیم می گیرند که برند و همون حق بیمه کمتر را بخرند .
ببین بیمه فروش تو هم شدی گلان توی کارتون گالیورها که همش ایه یاس می خوند .
منفعت این کار تو اینه که همه چیز را برای بیمه گذار توضیح دادی و اطلاعات را به ان دادی به نوعی ذهنش را درگیر کردی حتی اگر بره و از تو‌نخره وقتی برای تمدید بیمه میاد پیش تو یا همکارای تو ان موقع خودش متوجه میشه که تو راست می گفتی یا نه ؟ان موقع است که ارزش کار تو را می فهمه و همه چیز دستگیرش میشه و مطمئن باش معمولا دیگه تو را ترک نمیکنه و به حرفات خوب گوش می کنه .
استاد ان وقتی که رفت دیگه رفته تازه من الان می خوام بیمه بفروشم سالی دیگه آیا بیاد ؟ آیا نیاد ؟
ببین بیمه فروش دید بلندمدت داشته باش سعی کن در محل خودت شهر خودت بعنوان یک مشاور صدیق و دلسوز بشناسند تو را ، نه کسی که فقط فکرش بیمه فروختن به هر قیمتی هستش .
استاد جیبم خالیه هزینه ها داره دمارم را درمیاره شب عیده مثل اینکه شما وضعتون خوبه ها.
من هم بخاطر همین مطالب این حرف روزدم اگر فکرت فقط بیمه فروختن باشه بدون که بعد از مدتی دیگه هیچ کس سراغت نمیاد انموقع هزینه ها و بقیه مسایل حسابی دمارت را در میاره .
حالا با من کل کل نکن و برو دنبال اینکه مطالعه کنی و این ماده قانون و مزیت های ان را خوب بشناسی و بتونی اطلاعات خوبی در اختیار بیمه گذارها قرار بدی و مابقی بیمه گذارها را ازدست ندی .برو.
چشم استاد میرم ولی چشمم اب نمی خوره استاد .
برو بیمه فروش اینقدر ایه یاس نخون یکم دیدت را مثبت کن .
چشم استاد رفتم .
امیدوارم اموزش این تکنیک درقالب این داستان برای تمامی شما عزیزان مثمر ثمر باشد و کارمزدهای چند ده میلیونی برایتان به همراه داشته باشد .
ارادتمند همه عزیزان (بیمه فروش)

 

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید