Receive a fee

دوست دارید چه مبلغی کارمزد دریافت کنید؟

دوست دارید چه مبلغی کارمزد دریافت کنید؟

فکر می کنید اگر برروی مبلغی بعنوان کارمزد در این ماه تمرکز کنید، می توانید آن را در پایان ماه یا در موعد پرداخت کارمزد توسط شرکت بیمه متبوعتان دریافت کنید ؟
به شرط ها و شروط ها ،اولین شرط آن است که یک مبلغ نجومی و خارج از انتظار در خواست نکنید. بلکه با توجه به عملکرد خودتان و کارتان اگر درخواست معقولی داشته باشید من به شما عرض می کنم که امکان دریافت کارمزد مورد علاقه تان وجود دارد.
بنابراین مطلب زیر را با دقت بخوانید تا متوجه شوید که چگونه می توانید مبلغ کارمزد دلخواه خود را در پایان ماه از شرکت بیمه متبوعتان دریافت کنید.

ضمیر ناخودآگاه شما

ضمیر ناخودآگاه شما می‌تواند هر هدفی را با احساس و باوری عمیق بپذیرد. و آن را به واقعیت تبدیل کند، پس سعی کنید چک کارمزد ماهانه مورد علاقه خودتان را از قبل برای خود بکشید.

یعنی این‌که مشخص کنید در این ماه دوست دارید چه مبلغی کارمزد دریافت کنید. اگر این مبلغ را مشخص کردید، اطمینان داشته باشید که نهایت تلاش خود را به‌کار خواهید بست تا به این مبلغ دلخواه برسید.

برای این‌که وقتی به رؤیا و هدف خود فکر می‌کنید و به تصاویری که در ذهن خود دارید، شکل می‌دهید؛ این کار شما را به آنچه می‌خواهید می‌رساند. موفقیت شما در زندگی و کارتان با نگرش شروع می‌شود. وقتی دارای نگرش مثبتی باشید و آن را با اصول دیگر موفقیت ترکیب کنید، به آدمی تبدیل خواهید شد که دیگر نمی‌توان آن را متوقف کرد.

جان سی ماکسول در کتاب نگرش تا تغییر می‌گوید:

“من فکر می‌کنم نگرش یک احساس درونی است که به وسیله‌ی رفتار بیرونی بیان می‌شود. افراد غالباً طبق آنچه در درونشان احساس می‌کنند، بیرونشان را برنامه‌ریزی می‌کنند.

نگرش همیشه راه خود را به بیرون باز می‌کند. نگرش شما همانند قلم‌موی نقاشی، تمام جنبه‌های زندگی‌تان را رنگ‌آمیزی می‌کند. این‌که خود را چگونه می‌بینید، تأثیر عظیمی روی نگرشتان دارد. داشتن تصویر ضعیف از خود و داشتن نگرشی ضعیف، به دنبال هم می‌آید. وقتی تصویری که از خود ساخته‌اید منفی است، نمی‌توانید هیچ‌چیز را در دنیا مثبت بنگرید”.

جف کلر در کتاب نگرش همه چیز است،

نگرش را این‌گونه تعریف می‌کند: “نگرش خود را همانند فیلتری ذهنی تصور کنید که از طریق آن با جهان روبرو می‌شوید. برخی افراد از میان فیلتر خوش‌بینی جهان را می‌بینند (نیمه پر لیوان) درحالی‌که دیگران زندگی را از میان فیلتر بدبینی نگاه می‌کنند (نیمه خالی لیوان) و می‌گوید شما اختیار تصاویری که ذهنتان را اشغال می‌کند، در دست دارید.

نگرش شما همانند پنجره‌ای است که از پشت آن به جهان نگاه می‌کنید؛ تنها کاری که باید انجام دهید این است که همیشه این پنجره را تمیز کنید. زمانی که این کار را انجام دادید، دنیا را واضح‌تر خواهید دید و ناکامی و افسردگی از بین خواهد رفت و اعتماد به نفس بیشتری به‌دست خواهید آورد”.

راز موفقیت در این کلمات خلاصه‌ شده است؛

ما همان می‌شویم که به آن فکر می‌کنیم. این کلمات راز شکست هم هستند. پس همه چیز بستگی به نگرش ما دارد. اگر فکر می‌کنیم که فروشنده بیمه موفقی خواهیم شد، این اتفاق خواهد افتاد. ولیکن اگر فکر می‌کنیم هرگز موفق نخواهیم شد، باز هم این اتفاق خواهد افتاد.

 اگر می‌خواهیم که در زندگی و شغل خود موفق باشیم باید نگرش خود را مثبت کنیم .و از افرادی که دارای نگرش منفی نسبت به زندگی و کار هستند، دوری کنیم. متأسفانه این افراد در کنار ما زیاد به چشم می‌خورند و ما خواسته یا ناخواسته با آن‌ها معاشرت داریم. بعد از این باید از آن‌ها دوری کنیم زیرا این افراد بجز این‌که روح و روان خود و ما را آزار دهند، کاری دیگری برای ما نمی‌کنند.

هنری فورد می‌گوید:

“چه تصور کنید می‌توانید و چه تصور کنید نمی‌توانید در هر صورت حق با شماست”. اگر ما بطور مداوم درباره هدفی مشخص فکر کنیم، بالاخره می‌توانیم قدم‌هایی برای حرکت به سوی آن هدف برداریم. نمی‌گویم تفکرمان منفی است. ولی با تفکر مثبت کم و غر زدن، هیچ کاری صورت نمی‌پذیرد.

به جای این کار باید اختیار ذهن خودمان را به‌دست بگیریم. و در تمام اوقات مثبت فکر کنیم، تا در نهایت این مثبت فکر کردن به عادت تبدیل شود. اگر افکارمان تغییر نکنند، نتایج هم تغییر نخواهند کرد.
برای اینکه به مبلغ کارمزد مورد علاقه تان برسید باید نگرشتان را عوض کنید و مثبت فکر کنید اگر همه افکار خود را متمرکز کنید که من می خواهم در پایان این ماه این مبلغ کارمزد را داشته باشم مطمئن باشید که تمام اقدامات شما در جهت این مطلب قرار می گیرد که به کارمزد مورد علاقه تان برسید .

قانون جذب

حتما تا کنون درباره قانون جذب مطالبی مطالعه کرده یا شنیده اید. این قانون در مورد این موضوع هم صدق می کند. وقتی شما بر روی هدفی متمرکز می شوید. و می خواهید که به آن هدف برسید، بشرط اینکه این خواسته از تمام وجود شما نشات بگیرد. من اطمینان کامل به شما می دهم که هیچ چیز نمی تواند مانع شود. و شما در نهایت به خواسته خود خواهید رسید .

باکمی تفکر و محاسبه می توانید کارمزد مورد علاقه خود را تقسیم بر روزهای یک ماه کنید. و محاسبه کنید که در طول یک روز باید چند بیمه بفروش برسانید. تا به مبلغ کارمزد روزانه مورد نظر خود برسید. همچنین برای رسیدن به مبلغ کارمزد روزانه چه نوع بیمه ای را بفروش برسانید، که بیشترین کارمزد را برای شما داشته باشد .

تا اینجای کار

شما نگرش خود را به دریافت کارمزد ماهانه کمی تغییر داده اید وآن را به کارمزد روزانه تبدیل نموده اید. و در حال حاضر دارید هر روز کاری خود را از نظر فروش و دریافت کارمزد آنالیز می کنید. کاری که تاکنون معمولا آن را انجام نمی دادید ضمن اینکه الان اقدامات روزانه خود را متمرکز کرده اید بر روی فروش بیمه های که بیشترین کارمزد را برای شما به ارمغان بیاوردند.

شاید در گذشته فکر این بودید که فقط بیمه بفروشید. تفاوتی هم نمی کرد، هر بیمه ای که می توانستید را می فروختید. یا به عبارتی هر بیمه ای که بهتر بفروش می رسید وقتتان را صرف آن می کردید.

ولیکن درحال حاضر اقدامات خود را متمرکز این مطلب می کنید که بیمه هایی بفروش برسانید که بیشترین کارمزد را برای شما داشته باشند. پس وقت خود را بروی فروش این بیمه سپری می کنید همه این موارد اقداماتی است که با تغییر نگرش شما و داشتن نگرش مثبت و قانون جذب و تمرکز بر روی هدفتان اتفاق می افتد .

شما تمام اقدامات خود را متمرکز بر روی این مطلب کرده اید که به کارمزد روزانه مورد نظرتان برسید در نتیجه در پایان ماه به کارمزد مورد علاقه خود دست خواهید یافت . پس حال متوجه شدید که این امکان وجود دارد بشرطی که شما ازدل وجان بخواهید که به مبلغ معقولانه مورد نظر خود برسید.

موفق و پیروز باشید – گروه آموزشی بیمه فروش

نویسنده : جهانشاه محرابیان

منبع : بیمه فروش

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید