تاثیرعنوان های تبلیغاتی بر فروش بیمه

عنوان های تبلیغاتی در فروش بیمه

در این مطلب میخواهیم به تاثیر عنوان های تبلیغاتی در فروش بیمه بپردازیم. اینکه شما از چه عنوان هایی و در چه زمان هایی برای افزایش فروش بیمه خود استفاده می کنید. نقش بسیار تعیین کننده ای در فروش بیمه و افزایش فروش آن خواهد داشت. باید موقعیت را سنجیده و با توجه به شرایط فعلی بازار را در دست بگیرید. در این مقاله سعی داریم فاکتورهایی که در افزایش فروش بیمه و استفاده از عناوین تبلیغتی موثر واقع میشود را بررسی و برای شما بازگو کنیم. اگر شما در استفاده از عنوان های تبلیغاتی دچار مشکل هستید، توصیه میکنیم حتما در ادامه این مطلب با وب سایت بیمه فروش همراه باشید.

بازار فعلی را بررسی کنید : برای موفقیت در استفاده از عناوین تبلیغاتی لازم است که شما بازار فعلی را بررسی کنید. اکنون شرایط مردم شهر و کشور شما چگونه است ؟ نیاز فعلی بیشتر مردم متمرکز بر چه نوع بیمه ای است ؟ آیا بیشتر آنها درخواست بیمه عمر دارند یا آتش سوزی یا مسئولیت ؟ با یک نگاه اجمالی میتوانید این شرایط را بررسی کنید. بازار فعلی را با توجه به نیاز بیمه گذارانی که به سراغ شما می آیند ، درک کنید و یا در این مورد از همکاران خود سوال کنید. با توجه به شرایطی که اکنون در آن قرار دارید نیاز را دریافت کرده و از آن در جهت استفاده از یک عنوان تبلیغاتی کارساز استفاده کنید.

انتخاب عبارات صحیح : شما باید در انتخاب کلمات برای ساخت عناوین تبلیغاتی حساسیت خاصی را به خرج دهید. کلمات شما ویترین کاری شماست. شما با انتخاب کلمات درست بیمه گذاران خود را جادو میکنید. سعی کنید عبارات درست را انتخاب کرده و از آنها استفاده کنید. مثلا در هر برهه زمانی با توجه به شرایط فعلی باید به دنبال کلمات محرک و ساخت عناوین تاثیرگذار بیمه ای باشید. عبارتی مانند فروش بیمه که در اغلب زمان ها مورد استفاده قرار گرفته است. شما نمیتوانید عباراتی تاثیرگذار ساخته و از آن بهره ببرید. بهتر است از پیشوند و پسوندهای مرتبط استفاده کنید. برای مثال در شرایطی مانند آتش سوزی یا حوادث برای کارگران، فروش بیمه مسئولیت و آتش سوزی بسیار حائز اهمیت واقع میشود. از این رو است که شما خواهید توانست به راحتی با ساخت عناوین تبلیغاتی مانند فروش بیمه مسئولیت برای کارفرمایان یا خرید بیمه آتش سوزی به راحتی و با توجه به شرایط فعلی موجود فروش بیمه های خود را دو چندان کنید.

دوره ای که از عناوین تبلیغاتی استفاده میکنید : برای استفاده از عناوین تبلیغاتی باید برنامه ریزی داشته باشید. هیچ گاه فکر نکنید استفاده از یک عنوان تبلیغاتی برای شما دستاوردهایی همیشگی در پی خواهد داشت. عنوان های تبلیغاتی برای شما نتایجی سطحی و دارای زمان خاص به همراه خواهد داشت. بهتر است برای انتخاب عناوین جدید برنامه ریزی داشته باشید و سعی کنید در انتخاب عنوان های تبلیغات بیمه ای جدید فاکتورهای لازم را رعایت کنید.

نحوه استفاده از عبارات : بعد از ساخت عبارات جدید برای تبلیغات لازم است که شما نحوه استفاده از آنها را مشخص کنید. بهره گیری از وب سایت کاری و شبکه های اجتماعی میتواند شما را یاری کرده و به نتایج فوق العاده در افزایش فروش بیمه برساند. به همین منظور سعی کنید با توجه به عبارات ساخته شده تصمیم گرفته و آن را پخش کنید. ما در زیر به چند نمونه از روش های تبلیغ عبارات افزایش فروش بیمه اشاره میکنیم.

وب سایت کاری : داشتن یک وب سایت کاری میتواند قدمی در رشد شما باشد. باید سعی کنید از عناوین تبلیغاتی خود هر چه تمام تر در وب سایت خود بهره ببرید. میتوانید از آن در تولید محتوای متنی استفاده کنید و آن را به صورت شعاری در آورده و در پایین مطالب خود از آن استفاده کنید. همچنین میتوانید در تولید محتوای صوتی نیز از شعارهای خود استفاده کرده و سعی کنید آنها را پخش کنید.در عکس های تولید شده توسط شما باید عناوین تبلیغاتی شما به کار رود تا هر چه موثرتر اثرات خود را بر ذهن بیمه گذاران باقی گذارد.

صفحه اینستاگرام : استفاده از صفحات اینستاگرام یکی دیگر از روش هایی است که شما میتوانید از آن در جهت افزایش فروش بیمه های خود بهره ببرید. این روزها که بازار صفحات اینستاگرامی داغ است شما میتوانید از آنها استفاده کنید و عناوین تبلیغاتی خود را در آن با بیمه گذاران به اشتراک بگذارید. این روش یکی از بهترین روش هایی است که میتوانید در فروش بیمه از آن بهره ببرید. صفحه اینستاگرام کاری خود را بسازید و عناوین تبلیغاتی خود را در قالب پست و استوری با بیمه گذاران فعلی و آینده خود به اشتراک بگذارید.

تلگرام : یکی دیگر از راه های موثر در پخش عبارات تبلیغاتی استفاده از تلگرام می باشد. شما به عنوان نمایندگان بیمه باید از تمامی راه های ارتباطی با بیمه گذارهای خود بهره ببرید. استفاده از تلگرام و کانال های تلگرامی میتواند به منزله پله ای بر موفقیت برای شما باشد.

استفاده صحیح از عبارات تبلیغاتی می تواند برای شما افزایش فروش چشمگیری به همراه داشته باشد ، جهت راهنمایی بیشتر شما میتواند از قسمت تماس با ما ، همواره با ما در تماس باشید و یا با تهیه کتاب ها و محصولات سایت اطلاعات خود را درباره بازاریابی بیمه افزایش داده و از آنها بهره ببرید.

موفق باشید .

نویسنده : جهانشاه محرابیان

 

منبع : بیمه فروش

 

 

میانگین امتیاز ۱ / ۵. تعداد آرا: ۱

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
پیام در واتساپ
ارسال از طریق واتساپ